0. Bertrand Ludwik. Ludwik XIV. Przekład autoryzowany i przedmowa Stanisława Wasylewskiego. Poznań [1931]
Bertrand Ludwik. Ludwik XIV. Przekład autoryzowany i przedmowa Stanisława Wasylewskiego. Poznań [1931]. Wydawnictwo Polskie R. Wegnera, s. VII, [1], 291, [4], tabl. ilustr. 16 (miedziodruki), 24 cm, opr. wyd. pł. niebieskie ze złoc. i tłocz. i obwoluta.
Monografia „Króla Słońce” Ludwika XIV (1638-1715), napisana przez Ludwika Bertranda (1866-1941) – francuskiego historyka i pisarza. Przekład i przedmowa Stanisława Wasylewskiego. Oprawa wydawnicza projektu Ernesta Czerpera: płótno niebieskie ze złoceniami na grzbiecie i licu, górny brzeg kart barwiony. Drobne otarcia i zaplamienia płótna oprawy, niewielkie naddarcia i ubytki rzadko zachowanej obwoluty, poza tym stan bardzo dobry.
Ilośc odsłon: 847