0. Skłodowska-Curie Maria (1867-1934), noblistka, fizyk i chemik, współtwórczyni nauki o promieniotwórczości, autorka pionierskich prac z chemii jądrowej - Fotografia
Skłodowska-Curie Maria (1867-1934), noblistka, fizyk i chemik, współtwórczyni nauki o promieniotwórczości, autorka pionierskich prac z chemii jądrowej - Fotografia; 11,0 x 16,7 cm (naklejona na karton 13,7 x 18,8 cm).
Pełna wdzięku fotografia w sepii (nie sygnowana), ukazująca uczoną podczas odpoczynku w ogrodzie. Na odwrocie opis długopisem: „Ze zbioru Janusza Miliszkiewicza, dawniej własność Ludwiki Nitschowej, rzeźbiarki, autorki pomnika Marii Curie. J. Miliszkiewicz”. Drobne uszkodzenia, stan dobry.
Ilośc odsłon: 712