0. Dyplom Honorowej Nagrody Hetmana Kolekcjonerów Polskich Jerzego Dunin Borkowskiego dla Janusza Miliszkiewicza. Nr 122, dat. Krośniewice 2014
Dyplom Honorowej Nagrody Hetmana Kolekcjonerów Polskich Jerzego Dunin Borkowskiego dla Janusza Miliszkiewicza. Nr 122, dat. Krośniewice 2014, podpisy: Bohdana Kowalczyka (sekretarza kapituły) oraz Jerzego Huczkowskiego (kanclerza kapituły), pieczęć kapituły; druk barwny o wym. 29,5 x 21,0 cm (w tece ze złoc. godłem Muzeum im. Jerzego Dunin-Borkowskiego Krośniewice), oraz: pierścień z napisem „Przeszłość Przyszłości” i herbem Dunin-Borkowskich; srebro złocone, pole oczka 2,3 x 2,0 cm, średnica 2,0 cm.
Pierścień w etui z drukowanym opisem: „Honorowa Nagroda Hetmana Kolekcjonerów Polskich Jerzego Dunin-Borkowskiego. Wzór Nagrody został oparty o zachowane w zbiorach pierścienie rodowe szlachty polskiej z XVII i XVIII w. Na ośmiobocznej płytce herb Dunin-Borkowskich „Łabędź”, z klejnotami i labrami. Na szynie dewiza Nagrody „Przeszłość Przyszłości”, słowa z frontonu świątyni Sybilli, pierwszego muzeum polskiego, założonego przez księżnę Izabellę Czartoryską. Projekt B. Kowalczyk. Złotnik: E. i K. Zielińscy. Srebro pr. 925, złocone, waga 24 g. Na szynie cecha probiercza, imiennik złotnika, wewnątrz numer nadania Nagrody nr 122”. Stan dobry.
Ilośc odsłon: 700