0. [Związek Oficerów Rezerwy] – Pudełko na papierosy. Lata 30. XX w.
[Związek Oficerów Rezerwy] – Pudełko na papierosy. Lata 30. XX w.
Srebro (polskie znaki próby 3, monogram złotnika), wewnątrz złocone, aplikacje (emalia, srebro, złoto, mosiądz); 9,0 x 7,0 x 1,8 cm
Pudełeczko na papierosy zdobione aplikacjami, m.in.: proporczyki pułkowe, trójpolowy herb z Orłem, Pogonią i św. Michałem, „Polska Odznaka Jeździecka” oraz odznaka Związku Oficerów Rezerwy (związku powstałego w 1922 r.). Wewnątrz grawerowana dedykacja: „Halka 2/II 53”. Przetarcia złoceń wewnątrz, stan dobry.
Ilośc odsłon: 661