0. Kurtka wojskowa podchorążego artylerii. Wzór 1936 r
Kurtka wojskowa podchorążego artylerii. Wzór 1936 r
Kurtka wz. 1936 z wełny czesankowej podchorążego artylerii ze Szkoły Podchorążych Artylerii w Toruniu. Na lewej piersi Krzyż Walecznych z dwoma belkami i numerem 42338. Na rękawach ślady po galonie srebrnym za I rok nauki. Na podszewce naszywka firmowa zakładu: „Krawiec W. Zagrabski Toruń Tel. 19-92”, wewnątrz kieszeni wszywka krawca z nazwiskiem właściciela: „Pchor. Czwordorz” i datą wykonania 1938 r. Naramienniki, proporczyki i metalowy wężyk oficerski dodane później, jako uzupełnienie kurtki. Uszkodzenia materiału wymagające naprawy.
Ilośc odsłon: 676