0. [Radziwiłłowie] –Pierścionek z herbem ks. Radziwiłłów. Niemcy, pocz. XX w.
[Radziwiłłowie] –Pierścionek z herbem ks. Radziwiłłów. Niemcy, pocz. XX w.
Złoto, brylanty, lapis lazuli (wewnątrz obrączki wybita próba 585); wym. kamienia 1,2 x 0,8 cm, śr. obrączki 1,8 cm
Elegancki sygnet damski z modnym na pocz. XX w. kamieniem lapis lazuli oraz z herbem ks. Radziwiłłów, z dwoma brylantami. Stan dobry.
Ilośc odsłon: 643