0. [Związek Ziemian] – Złota odznaka Związku Ziemian. Polska, okres międzywojenny.
[Związek Ziemian] – Złota odznaka Związku Ziemian. Polska, okres międzywojenny.
Srebro(?) złocone, emalia zielona (brak sygnatur, prawdopodobnie pracownia J. Wojtycha ze Lwowa); średnica 2,5 cm
Dwie połączone litery ZZ okolone kłosami zboża. Większy format od poprzednio opisanej odznaki, pozłocenie, wieniec z kłosów wskazują, że jest to złota odznaka Związku Ziemian dla zasłużonych działaczy. Odznaka nieznana w literaturze falerystycznej oraz w publikacjach o ziemianach. Stan dobry. Bardzo rzadkie.
Ilośc odsłon: 699