0. „Bolszewicy rozbili rokowania o rozejm! Spadły kłamne maski przyjaciół pokoju i odsłoniły żarłoczne rysy najeźdźców i zaborców”. Lwów [1920]
„Bolszewicy rozbili rokowania o rozejm! Spadły kłamne maski przyjaciół pokoju i odsłoniły żarłoczne rysy najeźdźców i zaborców”. Lwów [1920]. Druk. D.O.G. [Dowództwo Okręgu Generalnego], 31,5 x 93,5 cm.
Apel o wstępowanie do Wojska Polskiego (Armii Ochotniczej) po załamaniu się rokowań w Mińsku w sierpniu 1920 r. Zawiera adres punktu werbunkowego w koszarach lwowskich przy ul. Zamarstynowskiej 7. Ślady składania, uszkodzenia i niewielkie ubytki prawej krawędzi, poza tekstem. Stan ogólny dobry.
Ilośc odsłon: 627