0. „Wszyscy czytają dziennik „Opinja”. Kielce, b.r. (1927-1930)
„Wszyscy czytają dziennik „Opinja”. Kielce, b.r. (1927-1930); 74,0 x 58,0 cm.
Plakat sygnowany, odbity w Lit. St. Święckiego w Kielcach. Nowoczesna w formie reklama kieleckiego dziennika prorządowego „Opinia”, wydawanego w Kielcach w latach 1927-1930 przez Spółdzielczy Instytut Wydawniczy, pod redakcją Tadeusza Jackowskiego. Po konserwacji, miejsca składania i krawędzie wzmocnione pap. na odwrocie.
Ilośc odsłon: 766