0. „Przegląd Tygodniowy. Niezależny organ demokratyczny pod redakcją M. Schmidta”.
„Przegląd Tygodniowy. Niezależny organ demokratyczny pod redakcją M. Schmidta”. Kielce, b.r. (1927); 83,5 x 56,0 cm.
Plakat sygnowany kredką: „Autolinoryt (?) Kielce 11.III.927” oraz w druku: „Linoryt Jotta”; tłoczono w Zakładach Drukarskich Kieleckiej Spółdzielni Wydawniczej. Reklama „Przeglądu Tygodniowego” (bezpłatnego dodatku tygodniowego do „Samorządu Miejskiego”, organu Związku Miast Polskich), wydawanego w latach 1928-1929. Po konserwacji, miejsca składania i krawędzie wzmocnione pap. na odwrocie.
Ilośc odsłon: 809