0. [Oprawa Bolesława Zjawińskiego „Kobieta w sztuce”]. W tę oprawę pomyłkowo wprawiono inną książkę: Jaroszyński Tadeusz. Album malarstwa polskiego. Paryż-Warszawa (1913)
[Oprawa Bolesława Zjawińskiego „Kobieta w sztuce”]. W tę oprawę pomyłkowo wprawiono inną książkę: Jaroszyński Tadeusz. Album malarstwa polskiego. Paryż-Warszawa (1913), 38 cm, opr. płsk z bogatymi złoc. na grzbiecie.
Oprawa luksusowa wydawnicza Bolesława Zjawińskiego: czarny płsk, grzbiet czteropolowy, w polu 2. tłocz. i złoc. tytulatura, w pozostałych tłocz. i złoc. ozdobniki kasetonowe.W oprawę błędnie wprawione dzieło Jaroszyńskiego. Niewielkie przetarcia oprawy. Stan bardzo dobry.
Ilośc odsłon: 882