0. Berezowska Maja (1898-1978) – Wars i Sawa. 1969 r.
Berezowska Maja (1898-1978) – Wars i Sawa. 1969 r.
Rysunek (akwarela, tusz, papier); 36,0 x 27,0 cm (w świetle oprawy)
Sygnowany tuszem: „Maja 69”. Praca nawiązująca do legendy o powstaniu Warszawy – o rybaku Warsie i jego żonie Sawie. Stan dobry, oprawiona w ramę.
Ilośc odsłon: 750