0. [Twain Mark. „Przygody Tomka Sawyera”] – Ilustracje Przemysława Woźniaka. 19 ilustracji. 1980 r.
[Twain Mark. „Przygody Tomka Sawyera”] – Ilustracje Przemysława Woźniaka. 19 ilustracji. 1980 r.
Rysunki (tusz, gwasz, akwarela, papier); 19 sztuk o wym. ok. 23,5 x 16,5 cm
Ilustracje do klasycznej powieści dla młodzieży, napisanej w 1876 r. przez amerykańskiego pisarza Marka Twaina (1835-1910). Ich autorem jest Przemysław Woźniak (ur. 1954), artysta wykształcony w warszawskiej ASP. Rysunki opatrzone notatkami edytorskimi, stemplami wydawnictwa, sygnowane przez artystę. Naklejone na plansze 33,5 x 24,5 cm. Zabrudzenia kartonu opraw, stan dobry.
Ilośc odsłon: 661