0. Płoński Michał (1778-1812) – „Rycerz w zbroi”. Po 1802 r.
Płoński Michał (1778-1812) – „Rycerz w zbroi”. Po 1802 r.
Akwaforta; 16,4 x 12,6 (pl. 18,0 x 14,0)
Rycina nie sygnowana. Pochodzi z serii „Recueil de 19 planches d’études des figures” wydanej w Amsterdamie w 1802 r. (patrz poz. poprzednie). Stan dobry.
Ilośc odsłon: 672