0. Cieślewicz Roman (1930-1996) – Bez tytułu (praca przeznaczona dla magazynu „Look”).
Cieślewicz Roman (1930-1996) – Bez tytułu (praca przeznaczona dla magazynu „Look”).
Sitodruk, papier; 54,5 x 39,0 (pl. 63,5 x 50,0)
Sygnowany ołówkiem: „R. Cieślewicz”, suchy tłok oraz 61/100. Roman Cieślewicz, jeden z największych grafików II połowy XX w. Jego twórczość wywarła znaczący wpływ na rozwój plakatu i grafiki polskiej. Oferowana praca powstała dla magazynu „Look”. Nieznaczne zagięcie pap., poza tym stan bardzo dobry.
Ilośc odsłon: 763