0. [Powstanie styczniowe – bitwa pod Radomskiem] – „Aus dem polnischen Aufstande. Kampf im Walde von Radomsk am 29. Januar 1863.” Lit. wyd. J. Scholz. Po 1863 r.
[Powstanie styczniowe – bitwa pod Radomskiem] – „Aus dem polnischen Aufstande. Kampf im Walde von Radomsk am 29. Januar 1863.” Lit. wyd. J. Scholz. Po 1863 r.
Litografia, ręcznie kolorowana; 23,5 x 33,0 (pl. 32,0 x 42,5)
Nie sygnowana; p.d. adres wydawniczy: „Verlagseigenthum von Jos. Scholz in Mainz № 182”. Grafika przedstawiająca bitwę pod Radomskiem 29 stycznia 1863 r., ukazuje walczących w lesie powstańców, z dowódcą na koniu, strzelających do widocznych w oddali żołnierzy rosyjskich. Zabrudzenia i uszkodzenia marginesów, naddarcia podklejone.
Ilośc odsłon: 886