0. [Polska] – Das russische Kriegsgebiet zwischen Ostsee und Schwarzem Meer [redigirt J.I. Kettler]. Berlin; Glogau [ok. 1916]
[Polska] – Das russische Kriegsgebiet zwischen Ostsee und Schwarzem Meer [redigirt J.I. Kettler]. Berlin; Glogau [ok. 1916]. C. Flemming (Flemmings Kriegskarte Nr 17). Arkusz 109,0 x 77,5 cm (kolorowy, rozkładany), 24 x 15 cm.
Skala 1:2.000.000. Mapa topograficzno-historyczna terenu wojny w Europie Środkowo-Wschodniej, pomiędzy Bałtykiem a Morzem Czarnym. Obejmuje ziemie polskie z zaznaczeniem poszczególnych zaborów w XVIII w. oraz zmian dokonanych w wyniku wojen napoleońskich i kongresu wiedeńskiego, a także Rosję europejską, Prusy, Austro-Węgry, Rumunię oraz częściowo Finlandię, Serbię i Bułgarię. Zaznaczono poszczególne gubernie państwa rosyjskiego oraz fortyfikacje miejskie i twierdze. Niewielkie przetarcia w kilku miejscach złożenia, drobne zaplamienia, poza tym stan dobry.
Ilośc odsłon: 934