0. [Atlas świata] – Andriveau-Goujon Eugène. Atlas usuel de géographie moderne. Paris (Paryż) b.r. [ok. 1875]
[Atlas świata] – Andriveau-Goujon Eugène. Atlas usuel de géographie moderne. Paris (Paryż) b.r. [ok. 1875]. Andriveau-Goujon, Rue de Bac 21, k. [1], map 32 (litografie), 54 cm, opr. z epoki skóra.
Francuski atlas geograficzny z drugiej połowy XIX w. Poszczególne mapy datowane od 1864 do 1872 r. Wśród nich m.in. ogólny widok świata, Europa, mapa europejskich linii kolejowych, 6 map szczegółowych Francji, Skandynawia, Wyspy Brytyjskie, Szwajcaria, Niemcy, Włochy, Płw. Iberyjski, 4 mapy szczegółowe terenów Europy Wschodniej, Azja, Palestyna, Azja Południowa, Oceania, Afryka, 2 mapy francuskiej Algierii, Ameryka Płn. i dwie szczegółowe mapy USA, Ameryka Południowa. Opr.: zielona skóra, tłocz. i złoc. tytulatura. Stan dobry.
Ilośc odsłon: 923