0. [Radolińscy h. Leszczyc] – Tablica genealogiczna rodu hrabiów Radolin-Radolińskich herbu Leszczyc. Przed 1879
[Radolińscy h. Leszczyc] – Tablica genealogiczna rodu hrabiów Radolin-Radolińskich herbu Leszczyc. Przed 1879 r. Tablica rozkładana (tusz), herby (litografia, staloryt), 108 x 74 cm.
Genealogia obejmuje 19 pokoleń rodu Radolińskich od XII do XIX w. (105 osób, w tym małżonki) oraz hipotetyczne cztery pokolenia wcześniejsze (9 osób). Język niemiecki. Na obrzeżach tablicy historia domu Leszczyc Radolińskich. W prawym górnym rogu II sekcji naklejono litografię z herbem Leszczyc i staloryt z takimże herbem pod 9 pałkową koroną hrabiowską. Podklejona płótnem, w 8 sekcjach. Drobne zagniecenia, ślady po kleju. Stan ogólny dobry.
Ilośc odsłon: 929