0. Dombrowski Ernst. Die Treibjagd. Ein Lehr- und Handbuch für Jagdherren, Berufsjäger und Jagdfreunde. Neudamm (Dębno) 1904.
Dombrowski Ernst. Die Treibjagd. Ein Lehr- und Handbuch für Jagdherren, Berufsjäger und Jagdfreunde. Neudamm (Dębno) 1904. Verlag von J. Neumann, s. VIII, 255, 14, [2], tabl. ilustr. 1, ilustr. w tekście, 21 cm, opr. wyd. pł. z ilustr. na licu i tyt. na grzbiecie.
Ekslibris biblioteki zamkowej w Goszczu na Dolnym Śląsku. Podręcznik polowania z nagonką. Autor opisał technikę polowań m.in. na kaczki, zające, dziki, wilki, jelenie i niedźwiedzie. Efektowna oprawa wydawnicza z wizerunkiem zająca w secesyjnej złoconej ramce, wyklejki z wizerunkami zwierząt łownych. Stan bardzo dobry. Ładny egzemplarz.
Ilośc odsłon: 882