0. Motyle. Wskazówki do zbierania krajowych motyli, poczwarek i gąsienic oraz do urządzania zbiorów amatorskich. Z 4 tablicami i 7 rysunkami w tekście. Warszawa – Kraków 1900
Motyle. Wskazówki do zbierania krajowych motyli, poczwarek i gąsienic oraz do urządzania zbiorów amatorskich. Z 4 tablicami i 7 rysunkami w tekście. Warszawa – Kraków 1900. S Księgarnia M. Arcta. A. Krzyżanowski, s. 60, [4], tabl. 4 (kolorowe), ilustr. w tekście, 22 cm, opr. ppł. z wykorzystaniem oryg. okł.
brosz.
Poradnik dla zbieraczy motyli, uwzględniający krajowe gatunki motyli. Zawiera podstawowe informacje
o biologii tych owadów oraz wiadomości o chwytaniu, hodowaniu i preparowaniu motyli do zbiorów. Ponadto zamieszczono bardziej szczegółowe opisy ważniejszych motyli występujących na ziemiach polskich. Przekład z niemieckiego autorstwa Władysława Umińskiego. Opr.: czerwone ppł., na licach oryg. okł. brosz. Nieaktualne pieczątki. Otarcia i zabrudzenia opr., blok lekko poluzowany, ubytki krawędzi kilku kart. Stan ogólny dobry.
Ilośc odsłon: 937