0. [Biżuteria – zegarki]. Katalog największej polskiej firmy zegarmistrzowsko-jubilerskiej oraz własnej fabryki wszelkiej biżuteryi. M. Wojtecki, 677 Milwaukee Ave. Chicago, Chicago, Ill. [przed 1914].
[Biżuteria – zegarki]. Katalog największej polskiej firmy zegarmistrzowsko-jubilerskiej oraz własnej fabryki wszelkiej biżuteryi. M. Wojtecki, 677 Milwaukee Ave. Chicago, Chicago, Ill. [przed 1914]. Nakł. W. Wojtecki. Publish. W. Smulski, s. 80, ilustr., portr., 26,5 cm, oryg. okł. brosz.
Katalog polskiej fabryki działającej w Stanach Zjednoczonych, wzmiankowanej w prasie polonijnej jako przedsiębiorstwo prężnie działające i nastawione na potrzeby Polonii. W wydawnictwie zamieszczono kilkaset ilustracji (rysunków) wyrobów ze złota i pozłacanych, w tym zegary, zegarki, broszki, dewizki, łańcuszki, pierścionki, sygnety itp. Kilka stron z wizerunkami ozdób z symbolami narodowymi i odznak patriotycznych, w tym organizacji polonijnych. Drobne zaplamienia na pierwszych kartach oraz notatki na ostatniej okł., poza tym stan dobry.
Ilośc odsłon: 1078