0. Tombleson William. Views of the Rhine. Edited by W.G. Fearnside. Seria 1-2. London (Londyn) b.r. [ok. 1835]
Tombleson William. Views of the Rhine. Edited by W.G. Fearnside. Seria 1-2. London (Londyn) b.r. [ok. 1835], Tombleson and Co., s. VIII, 190, [2]; 181, [3], frontispisy 2 (staloryty), tabl. ryc. 140 (staloryty), panoramy 2 (staloryty, rozkł.), 25 cm, sygn. opr. z epoki płsk ze złoc. i tłocz., górne obcięcie kart złocone.
Tekst w j. francuskim. Opis podróży brzegami Renu w dół biegu rzeki poczynając od Kolonii. Dzieło zdobione 140 pięknymi, nastrojowymi stalorytami, ukazującymi widoki miast i zamków oraz pejzaże. Oprawa sygnowana „Karcher”: półskórek brązowy ze złoc. i tłocz., dwa szyldziki czarne ze złoc. tytulaturą, poniżej nazwisko introligatora. Otarcia okł. i pęknięcia krawędzi grzbietu. Ślady wilgoci na dolnym marginesie, poza tym stan dobry.
Ilośc odsłon: 1303