0. Stark John. Picture of Edinbourgh: containing a description of the city and its environs. Edinbourgh (Edynburg) 1825
Stark John. Picture of Edinbourgh: containing a description of the city and its environs. Edinbourgh (Edynburg) 1825, s. VIII, 370, tabl. ryc. 14 (miedzioryty, sygn.: R. Scott sc.), plan Edynburga (miedzioryt rozkł.), 14,5 cm, opr. z epoki skóra ze złoc. na licu i grzbiecie.
Obszerny przewodnik po stolicy Szkocji, obejmujący historię miasta i opis wszystkich instytucji i zabytków, ilustrowany 14 rytowanymi tablicami zawierającymi 46 widoków ważniejszych budowli Edynburga. Na końcu dołączony efektowny plan Edynburga (62 x 50 cm). Otarcia opr., drobne pęknięcie skóry przy górnej krawędzi grzbietu. Rzadkie
Ilośc odsłon: 1339