0. Album Ojcowa. Nakładem Zakładu Fotografi cznego Józefa Rizza w Ojcowie.
Album Ojcowa. Nakładem Zakładu Fotografi cznego Józefa Rizza w Ojcowie. Druk W. L. Anczyca i spółki w Krakowie. [4], s. 16, ilustr. 17, 16 cm, opr. współcz., płsk ze złoc., zach. okł. wyd.
Ojców z początku XX wieku, opisany jako stacja klimatyczna z zakładem hydropatycznym. Zdjęcia
przedstawiają kurort i okolice. Egz. po starannej konserwacji. Stan bardzo dobry.
Ilośc odsłon: 1274