0. [Warszawa] – Plan miasta Warszawy. Dodatek do wydawnictw Delegacyi Fabrycznej przy Warsz. Oddz. Ros. Tow. Pop. Przem. i Handlu. Warszawa 1896.
[Warszawa] – Plan miasta Warszawy. Dodatek do wydawnictw Delegacyi Fabrycznej przy Warsz. Oddz. Ros. Tow. Pop. Przem. i Handlu. Warszawa 1896. W Lit. Ottona Flecka. Mapa na arkuszu 65 x 82 cm (litografia kolorowa, rozkładana), 16 x 21 cm.
Skala ok. 1:11.000. Plan Warszawy z zaznaczeniem kolorami trzech okręgów fabrycznych oraz odwzorowaniem na planie ważniejszych budowli w formie miniatur. Na planie podano nazwy poszczególnych ulic, obiektów miejskich z wyróżnieniem poszczególnych cmentarzy i parków miejskich. Data edycji wg cenzury. Wydawcą mapy był zapewne Warszawski Oddział Towarzystwa Popierania Rosyjskiego Przemysłu i Handlu z centralą w Petersburgu. Na mapie podano jego niepoprawną nazwę. Przetarcia w miejscach składania (podklejenia) i niewielkie przykurzenia, poza tym stan dobry.
Ilośc odsłon: 1445