0. Album widoków Warszawy. Własność Hotelu Europejskiego. Warszawa 1903.
Album widoków Warszawy. Własność Hotelu Europejskiego. Warszawa 1903. Fotodruk B. Wierzbicki i S-ka. Druk G. Paprockiego, k. tyt., tabl. fot. 16 (z 32 widokami), 17 x 25 cm, opr. wyd. pł. ze złoc. na okł., opr. sygnowana „Introligatornia „Saturn” A.S. Rudowski, Elektoralna 21”.
Widoki gmachów publicznych i kościołów Warszawy oraz reklamy firm. Otarcia krawędzi i narożników,
przybrudzenia opr. Wewnątrz gdzieniegdzie zbrązowienia.
Ilośc odsłon: 1289