0. Świerzyński Michał. Pieśni narodowe na obchód rocznicy grunwaldzkiej. Oprac. na fortepian wraz z tekstem … Kraków [1910]
Świerzyński Michał. Pieśni narodowe na obchód rocznicy grunwaldzkiej. Oprac. na fortepian wraz z tekstem … Kraków [1910] b.w. Druk. Lipsk: F. M. Geidel, s. 7, ilustr. (litografia K. Rogalski), 28,5 cm, oryg. okł. brosz.
Zawiera pięć najważniejszych w tym okresie pieśni narodowych. Okładka na papierze kredowanym
z widokiem Krakowa od strony Wisły. Drobne przykurzenia okł., poza tym stan bardzo dobry.
Ilośc odsłon: 941