0. Słowacki Juliusz. Listy. Wydanie zupełne. Pisma prozą. Wydał Tadeusz Pini. Warszawa 1937
Słowacki Juliusz. Listy. Wydanie zupełne. Pisma prozą. Wydał Tadeusz Pini. Warszawa 1937. Nakładem Spółki Wydawniczej „Parnas Polski”, s. [4], 445, [3], tabl. ilustr. 4, faksymile 5 (rozkł.), ilustr. w tekście, 24,5 cm, opr. wyd. płsk ze złoc. i tłocz., brzegi kart barwione, futerał ochronny.
Tom pism Juliusza Słowackiego. Zawiera: Pisma literackie prozą; Pisma z epoki mistycyzmu; Pamiętniki, listy (m.in. listy do matki, rodziny, krewnych, przyjaciół i znajomych). Oprawa wydawnicza: półskórek brązowy, grzbiet podzielony na pięć pól, w jednym polu złocona tytulatura, na licu powtórzona złocona tytulatura, poniżej tłoczony ozdobnik kwiatowy, brzegi kart barwione, futerał ochronny. Stan bardzo dobry. Ładny egzemplarz.
Ilośc odsłon: 889