0. Grabowski Tadeusz. Literatura aryańska w Polsce. 1560-1660. Kraków 1908
Grabowski Tadeusz. Literatura aryańska w Polsce. 1560-1660. Kraków 1908. Nakładem Akademii Umiejętności. Odbito Czcionkami Druk. Uniwersytetu Jagiellońskiego, s. VIII, 498, [1], 23,5 cm, opr. współcz. płsk z szyldzikiem z tyt.
Na k. tyt. odręczna dedykacja autora. Rozprawa Tadeusza Grabowskiego (1871-1960) – historyka literatury polskiej, profesora Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Poznańskiego. Pionierskie w piśmiennictwie polskim opracowanie dziejów literatury ariańskiej w XVI i XVII w. Podkreślenia ołówkiem. Elegancka oprawa współczesna w brązowy półskórek, grzbiet podzielony zwięzami wypukłymi na 5 pól, w drugim polu szyldzik z tytułem. Stan bardzo dobry. Ładny egzemplarz.
Ilośc odsłon: 1146