0. Dunin-Borkowski Sławomir. Polska karząca. Opracowanie P.S.W. [Prasowi Sprawozdawcy Wojenni]. Warszawa 1943
Dunin-Borkowski Sławomir. Polska karząca. Opracowanie P.S.W. [Prasowi Sprawozdawcy Wojenni]. Warszawa 1943. K.O.P.R., s. 50, [2], 17 cm, opr. współcz. płsk, zach. oryg. okł. brosz.
Druk konspiracyjny. Zbiór reportaży drukowanych w „Biuletynie Informacyjnym”. Zawiera: Pamięci Jana Krysta żołnierza Polski Podziemnej; Żołnierze leśni; Borem, lasem; Sabotaż; Szlakiem szyn; Odbicie więźniów; Za Pawiak; Wyroki na SD; Dzień zapłaty. Barwną okładkę wykonał Stanisław Kunstetter. Otarcia i zaplamienia okładki broszurowej, stan dobry.
Ilośc odsłon: 1158