0. Piwocki Jerzy. Zbiór ustaw i rozporządzeń administracyjnych. Tom IV. Lwów 1903
Piwocki Jerzy. Zbiór ustaw i rozporządzeń administracyjnych. Tom IV. Lwów 1903. K.S. Jakubowski. Z drukarni i litografii Pillera i Ski, s. [4], 15, [1], 1728, 23,5 cm, opr. luksusowa płsk ze złoc., brzegi kart marm.
Wydanie 1. Tom ustaw i rozporządzeń administracji austriackiej, wydany z inicjatywy Towarzystwa Prawniczego we Lwowie po redakcją Jerzego Piwockiego (1863-1920). Oprawa luksusowa wykonana w zakładzie introligatorskim Piotra Kasprzyckiego w Nowym Sączu (sygnowana złotym tłokiem na grzbiecie: „Kasprzycki introligator Nowy Sącz”): półskórek brązowy, grzbiet podzielony na pięć pól, w dwóch polach złocona tytulatura, w pozostałych złocenia florystyczne. W tomie brak następujących kart (nie zostały oprawione): 17-112, 193-352, 577-592, 913-928, 993-1072, 1281-1312, miejscami na kartach marginalia. Efektowna oprawa w dobrym stanie zachowania.
Ilośc odsłon: 1085