0. [Piłsudski Józef]. Józefa Piłsudskiego życie i czyny w obrazach. Przygotował do druku Z.Z. [krypt.]. [Lwów ok. 1926]
[Piłsudski Józef]. Józefa Piłsudskiego życie i czyny w obrazach. Przygotował do druku Z.Z. [krypt.]. [Lwów ok. 1926]. Nakładem Okręgu VI. Związku Strzeleckiego, k. [16], ilustr. w tekście, 17x21 cm, opr. wyd. karton. z tłocz.
Album przedstawia biografię Józefa Piłsudskiego do 1926 roku, ozdobiony reprodukcjami fotografii
i cytatami z pism Marszałka. Oprawa wydawnicza: karton czerwony, na licu tłoczony na srebrno Orzeł
legionowy oraz złocona tytulatura. Przetarcia i naddarcia kartonu oprawy na krawędziach, pieczątki
na wyklejkach, poza tym stan dobry. Rzadkie.
Ilośc odsłon: 842