0. Orzechowski Stanisław. Życie Jana Tarnowskiego, kasztelana krakowskiego, hetmana wielkiego koronnego. Lipsk 1837
Orzechowski Stanisław. Życie Jana Tarnowskiego, kasztelana krakowskiego, hetmana wielkiego koronnego; oraz:
Życie Lwa Sapiehy. Kanclerza Wielkiego. Potem Wojewody i hetmana Buławy W.W. Ks. L. Wydanie nowe Jana Nepomucena Bobrowicza. Lipsk 1837. Breitkopf i Haertel, s. [6], 317, [1], tabl. ryc. 1 (miedzioryt, sygn. Carl Mayer), 21 cm, opr. płsk z epoki ze złoc. na grzbiecie.
T. 4 serii „Życia sławnych Polaków”. Obejmuje: Życie J. Tarnowskiego; Życie Lwa Sapiehy oraz listy skierowane do tegoż dostojnika przez monarchów, książąt i różnych panujących. Efektowna oprawa z epoki w czerwony półskórek ze złoconym tytułem, zwięzy wypukłe z liniowymi złoceniami. Zbrązowienia pap., poza tym stan dobry. Ładny egzemplarz.
Ilośc odsłon: 903