0. Hallez Théophile. Mémoires secrets pour servir à l’histoire de la cour de Russie, sous les règnes de Pierre le Grand et de Catherine Ire. Paris (Paryż) 1853
Hallez Théophile. Mémoires secrets pour servir à l’histoire de la cour de Russie, sous les règnes de Pierre le Grand et de Catherine Ire. Paris (Paryż) 1853. E. Dentu, s. XVI, 223, 21,5 cm, opr. z epoki płsk ze złoc.
Egzemplarz z księgozbioru Piotra Aleksandra Wereszczyńskiego (ekslibris). Sekretne pamiętniki do historii dworu rosyjskiego pod rządami Piotra I Wielkiego i jego żony cesarzowej Katarzyny I Aleksiejewny (urodzonej jako Marta Helena Skowrońska). Oprawa po konserwacji, na kartach miejscami stare ślady zawilgocenia i charakterystyczne zażółcenia.
Ilośc odsłon: 938