0. Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne. Tom III. Nr 1-12. Organ Towarzystwa Numizmatycznego w Krakowie pod redakcją dra Mariana Gumowskiego. Kraków 1911
Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne. Tom III. Nr 1-12. Organ Towarzystwa Numizmatycznego w Krakowie pod redakcją dra Mariana Gumowskiego. Kraków 1911. Nakładem Towarzystwa Numizmatycznego, s. 196, tabl. ilustr. 25, 26 cm, opr. z epoki ppł.
Egzemplarz z księgozbioru M. Szafrańskiego (pieczątki). W treści m.in. Piotr i Paweł Seel, solnogrodzcy rytownicy i ich szkoła; Zarysy do dziejów mennic koronnych Zygmunta III w XVI wieku; O brakteatach z napisami hebrajskimi; Pieczęcie Jezuitów w Polsce; Pieczęcie królów polskich; Monety sasko-polskie; Mennica świdnicka za Zygmunta I; Wykopalisko talarów w Szynwałdzie; Mennica krakowska w rękach Szwedów w r. 1655-1657; Muzeum hr. Czapskich w 1910 r.; Kontrasygnatury prywatne na monetach. Niewielkie otarcia oprawy, poza tym stan dobry.
Ilośc odsłon: 903