0. Dwa talerze z serwisu prezydenckiego. Ćmielów, lata 20. XX w.
Dwa talerze z serwisu prezydenckiego. Ćmielów, lata 20. XX w.
Porcelana dekorowana naszkliwnie, złocenia; średnica 24,5 cm (talerz duży) oraz 18,5 cm (talerz
mniejszy)
Dwa talerze dekorowane malowanym na kołnierzu Orłem z koroną, w kolorze złotym, utrzymanym w stylu Art Déco. Na odwrocie drukowany w kolorze czerwonym znak wytwórni w Ćmielowie. Przetarcia złocenia, pęknięcie dużego talerza, drobny uszczerbek talerza mniejszego. Bardzo rzadkie.
Ilośc odsłon: 949