0. [Urzędnicy Ordynacji Potockich w Łańcucie] – Urzędnicy Zarządu Dóbr Ordynacji Potockich w Łańcucie przed wejściem do zamkowego ogrodu. Portret zbiorowy. Łańcut [przed 1914?]
[Urzędnicy Ordynacji Potockich w Łańcucie] – Urzędnicy Zarządu Dóbr Ordynacji Potockich w Łańcucie przed wejściem do zamkowego ogrodu. Portret zbiorowy. Łańcut [przed 1914?]. Fot. E. Janusz, 37 x 28 cm, passe-partout (43 x 53 cm), rama z epoki 61 x 71 cm.
Fotografia zbiorowa 50 urzędników Ordynacji autorstwa Edwarda Janusza (1850-1914), renomowanego fotografa z Rzeszowa, uznawanego za jednego z najlepszych w Galicji i zaszczyconego tytułem „c.k. nadwornego fotografa” (1898). Drobne przybrudzenia (głównie na odwrocie) i uszkodzenia (otarcia złoconej ramy), poza tym stan dobry.
Ilośc odsłon: 1077