0. O naśladowaniu Chrystusa ksiąg cztery. Przełożył z łaciny Stanisław Fr[anciszek] Michalski-Iwieński. Warszawa-Kraków 1923
O naśladowaniu Chrystusa ksiąg cztery. Przełożył z łaciny Stanisław Fr[anciszek] Michalski-Iwieński. Warszawa-Kraków 1923. Nakładem Księgarni Trzaski, Everta i Michalskiego, s. XXIV, 312, 19 cm, opr. luksusowa F.J. Radziszewskiego, skóra ze złoc. i tłocz., zach. przednia okł. brosz. wg projektu Antoniego
Procajłowicza.
Egzemplarz imienny Stanisława Ostoi-Chrostowskiego (złote tłoczenie na dublurze tylnej okładki). Polski przekład słynnego średniowiecznego traktatu. Ozdobniki w tekście Antoniego Procajłowicza. Oprawa luksusowa z warsztatu Franciszka Joachima Radziszewskiego (niesygnowana): skóra brązowa, na grzbiecie złocona tytulatura i ozdobniki, okładki zamknięte złotymi i tłoczonymi na ślepo bordiurami, górny brzeg kart złocony, papier wyklejek marmurkowany, zachowana przednia okładka broszurowa według projektu Antoniego Procajłowicza. Grzbiet oprawy po niewielkiej konserwacji, poza tym stan dobry.
Ilośc odsłon: 1522