0. [Sapiehowie] – Rycina z herbem Lis. XVIII w.
[Sapiehowie] – Rycina z herbem Lis. XVIII w.
Miedzioryt; 15,0 x 11,5 (pl. 16,0 x 14,0)
Kartusz z pięciopolową tarczą herbową z herbem Lis pośrodku. Powyżej korona, poniżej podwieszony na szarfie Order Orła Białego. Ozdobny kartusz wpisany w owal, poniżej panoplia. Uszkodzenie górnego marginesu, stan dobry.
Ilośc odsłon: 1273