0. Uniechowski Antoni (1903-1976) – Cykliści.
Uniechowski Antoni (1903-1976) – Cykliści.
Rysunek (tusz, akwarela, papier); 20,5 x 29,5 cm
Sygnowany monogramem: „AU”. Pełne wdzięku „tableau” uwieczniające pionierów kolarstwa. Antoni Uniechowski – wybitny ilustrator i rysownik, w latach 20. XX w. studiował w SSP w Warszawie (pod kierunkiem Tichego i Jastrzębowskiego). Ilustrował klasykę polskiej i światowej literatury. Stan dobry.
Ilośc odsłon: 1131