0. Starowieyski Franciszek (1930-2009) – Rysunek erotyczny.
Starowieyski Franciszek (1930-2009) – Rysunek erotyczny.
Ołówek, papier; 21,0 x 15,0 (w świetle oprawy)
Sygnowany ołówkiem charakterystycznym dla artysty monogramem wiązanym. Franciszek Starowieyski, jeden z najciekawszych polskich artystów XX w., doskonały rysownik, projektant plakatów, scenografii, a także znawca i kolekcjoner dzieł sztuki, zwłaszcza XVII i XVIII w. Stan dobry, oprawiony w ramę.
Ilośc odsłon: 1123