0. Rózga Leszek (1924-2015) – „Zmierzch”. 1961 r.
Rózga Leszek (1924-2015) – „Zmierzch”. 1961 r.
Akwaforta; 27,0 x 37,0 (pl. 34,5 x 50,0)
Sygnowana ołówkiem: „Rózga 61” oraz „Zmierzch – akwaforta”. Wklejona w passe-partout, stan
bardzo dobry
Ilośc odsłon: 1164