0. Rózga Leszek (1924-2015) – „Dwa miasta”. 1961 r.
Rózga Leszek (1924-2015) – „Dwa miasta”. 1961 r.
Akwaforta; 38,0 x 27,0 (pl. 50,0 x 35,0)
Sygnowana ołówkiem: „Rózga 61” oraz „Dwa miasta – akwaforta”. Leszek Rózga, ceniony łódzki grafik, wykształcony w tamtejszej Państwowej Szkole Sztuk Plastycznych (późniejszy prodziekan Wydziału Grafiki, od 1979 r. profesor). Zajmował się malarstwem, rysunkiem, grafiką, wiele wystawiał w kraju i zagranicą. Stan bardzo dobry.
Ilośc odsłon: 1193