0. Lengren Zbigniew (1919-2003) – „Powrót z wakacji – świetnie wyglądasz, kochanie”.
Lengren Zbigniew (1919-2003) – „Powrót z wakacji – świetnie wyglądasz, kochanie”.
Tusz, tempera, papier; 31,5 x 24,0 cm
Sygnowany tuszem: „Lengren”. Praca wybitnego rysownika i karykaturzysty, projektanta plakatów, ilustratora Zbigniewa Lengrena, wieloletniego współpracownika „Przekroju” (twórcy komiksu o profesorze Filutku). Nieznaczne ubytki farby, na odwrocie notatki edytorskie.
Ilośc odsłon: 1171