0. [Zdobycie Gdańska przez Napoleona] – „Capitulation et prise de la ville de Dantzick”. Wyd. Jean. Po 1807 r.
Cena: 800,00 PLN
[Zdobycie Gdańska przez Napoleona] – „Capitulation et prise de la ville de Dantzick”. Wyd. Jean. Po 1807 r.
Akwaforta kolorowana; 26,7 x 46,7 (pl. 34,0 x 48,3)
Wymarsz wojsk rosyjskich z Gdańska 27 maja 1807 r., po trwającym 4 miesiące oblężeniu przez armię francuską. Ukazane w sposób fantastyczny wydarzenie, poniżej tytuł oraz tekst w języku francuskim
dotyczący oblężenia. Niesygnowana, paryski adres wydawniczy. Drobne zabrudzenia i uszkodzenia szerokich marginesów, poza tym stan dobry. Rzadkie.
Ilośc odsłon: 888