0. [Polska] – Mapa ziem polskich od Odry do Dniepru, od Karpat po Morze Bałtyckie i Dźwinę. Lwów 1914.
[Polska] – Mapa ziem polskich od Odry do Dniepru, od Karpat po Morze Bałtyckie i Dźwinę. Lwów 1914. Nakł. Księgarni Polskiej Bernarda Połonieckiego. Litografia Piller – Neumann. Nakład pierwszy. (Mapa teatru wojny). Mapa 63,0 x 74,0 cm (kolorowana liniowo, rozkładana), po złożeniu 13,0 x 21,5 cm, oryg. okł. brosz.
Skala 1:2.500.000. Mapa historycznych ziem polskich z zaznaczeniem granic jedynie Królestwa Polskiego i Galicji (pozostałe w ramach części składowych imperium Rzeszy Niemieckiej i Rosji). Drobne przybrudzenia i uszkodzenia krawędzi brosz. Stan samej mapy poza minimalnymi zagnieceniami bardzo dobry.
Ilośc odsłon: 1427