0. [Polska] – Gotz Marcelli. Mappa gubernii Królestwa Polskiego. Z oznaczeniem odległości na drogach żelaznych, bitych i zwyczajnych. Ułożona i litografowana przez … Warszawa 1874
[Polska] – Gotz Marcelli. Mappa gubernii Królestwa Polskiego. Z oznaczeniem odległości na drogach żelaznych, bitych i zwyczajnych. Ułożona i litografowana przez … Warszawa 1874 (cenzura 1875). Gebethner i Wolff . Lit. W. Walkiewicz. Mapa 70,5 x 55,5 cm (litografi a kolorowa, rozkładana), 18,0 x 12,0 cm, opr. pł. z epoki.
Skala ok. 1:1.008.000. Mapa administracyjno-komunikacyjna Królestwa Polskiego. Z kolorowym oznaczeniem 10 guberni Królestwa Polskiego. Naklejona na płótno, w 20 sekcjach. Na przednim licu opr. tyt. tłocz. złotem: „Mappa Polski”, okł. tłocz. obustronnie przy krawędzi ślepą ozdobną ramką. Miejscami zbrązowienia i niewielkie otarcia opr. Stan ogólny dobry.
Ilośc odsłon: 1251