0. [Polska] – Osiecki Józef. Karta Polski i krajów ościennych ze szczegółowem oznaczeniem kolei żelaznych, dróg bitych, rzek spławnych i zdrojowisk. Wiedeń 1863
[Polska] – Osiecki Józef. Karta Polski i krajów ościennych ze szczegółowem oznaczeniem kolei żelaznych, dróg bitych, rzek spławnych i zdrojowisk. Według najnowszych podań statystycznych, skreślona przez ... Wyd. 3. Wiedeń 1863. B.w. Mapa w litografi i 65,5 x 71,5 cm (kolorowana liniowo, rozkładana), 18,0 x 11,5 cm.
Skala ok. 1:2.400.000. Mapa ziem polskich z zaznaczoną granicą przedrozbiorową z 1772 r. oraz ze szlakami komunikacyjnymi. Ręcznie kolorowana liniowo. W prawym rogu mapa poboczna: Kolej żelazna z Petersburga do Ostrowa i do Moskwy. Skala 1:3.600.000, 11,0 x 9,5 cm. Podklejona na płótnie, w 24 sekcjach. Drobne przetarcia i przybrudzenia na obrzeżach, poza tym stan dobry.
Ilośc odsłon: 1268