0. [Dekret Rady Regencyjnej] – „Ministerstwo Skarbu. W wykonaniu dekretu Rady Regencyjnej Królestwa Polskiego…”. Warszawa, 1918
[Dekret Rady Regencyjnej] – „Ministerstwo Skarbu. W wykonaniu dekretu Rady Regencyjnej Królestwa Polskiego…”. Warszawa, 1918; 85,0 x 45,0 cm.
Druk: K. Kopytowski i S-ka, Warszawa, Nowy Świat 47. Ogłoszenie o „emisji krótkoterminowych zobowiązań skarbowych (asygnat)”, wraz z warunkami oraz spisem miejsc zapisu. Po konserwacji, ubytki pap. (zwłaszcza na prawym marginesie) uzupełnione, miejsca składania wzmocnione na odwrocie.
Ilośc odsłon: 1004